Maniak, Orion, Rest a MC Gey se v novém videoklipu projíždí noční Prahou

Maniak doplňuje své debutové album HUSKY o další povedený vizuál, můžete v něm vidět Resta, MC Geye, nebo například Oriona řídícího golfový vozík.

21. srpen 2018 18:31:50

Maniak se po kratší odmlce vrací s novým videoklipem, ke své debutové desce HUSKY, jenž vyšla v červnu tohoto roku. Jedním z nejočekávanějších tracků na desce byla určitě společná věc s Orionem, Restem a MC Geyem, která nese název Luxus a Špína. A právě tato skladba si vysloužila svůj vlastní vizuál, který vznikl pod taktovkou Jakuba Salavce a Honzi Ruttnera.

Jedná se o oldschool vizuál natočený ve formátu 4:3 – kde mimo jiné uvidíte například řídícího Oriona – což je v podstatě historicky ojedinělou záležitostí. A historicky vůbec poprvé můžete slyšet Oriona s Restem na společné věci. Ti bystřejší jistě zaznamenali, že MC Gey není uveden na tracklistu alba a na této skladbě figuruje jako hlavní překvapení.

“Každej z nás se pohybuje v jiným prostředí a jeho luxus a špína vypadá jinak, na tomhle tracku miluju, že do toho všichni vnášíme svůj vibe a úhel pohledu, kterej dohromady funguje..” dodává Maniak k novému klipu.