Zdroj: Snarkitecture

Newyorské studio vytvořilo interaktivní hřiště plné skákacích míčů na pobřeží Hong Kongu

Návštěvníci Hong Kongu se v rámci této interaktivní instalace mohou vrátit do svých dětských let a zcela volně si hrát se stovkami obřích skákacích míčů.

13. srpen 2018 19:37:32

Instalace s názvem Bounce designového studia Snarkitecture se nachází v nákupním středisku Harbour City nacházejícím se poblíž centra Hong Kongu. Návštěvníci a kolemjdoucí si zde mohou libovolně hrát se stovkami velkých bílých skákacích míčů, které měří metr v průměru. Míče se nachází na jakémsi venkovním hřišti, které vymezuje bílá konstrukce z oceli.

Now open at Harbour City, Bounce is an immersive installation located on the Hong Kong waterfront. Visitors are encouraged to create their own experiences by interacting with the white spheres scattered throughout the space

Příspěvek sdílený Snarkitecture (@snarkitecture),

Hlavním cílem tohoto veřejného uměleckého díla je povzbudit návštěvníky k vytvoření vlastního hravého zážitku. Uvnitř výstavní galerie obchodního domu se pak nachází druhá část instalace – “balónová chodba”. Její zdi jsou rovněž tvořené skákacími míči, které mají tentokrát stříbrnou a bílou barvu. Podobně jako u venkovní části mohou i zde návštěvníci s instalací zcela volně interagovat.

Zdroj: designboom