Sheen, Jickson a Yzomandias tě rozhodně nechtějí ve své backstage

Mazej si stoupnout před klub do řady, vzkazuje Yzomandias ve společné věci s Viktorem Sheenem a Jicksonem.

10. srpen 2018 10:31:18

Milion+ můžeme minimálně v posledním roce bez výčitek nazvat nejproduktivnějším labelem u nás. Velká aktivita je u nich na denním pořádku a to pro nás znamená téměř nepřetržitý přísun nové muziky, videoklipů i koncertů. Na nedávno pořádaném Milion+ Festivale došlo také k releasu desky Grál, kterou má na svědomí Jimmy Dickson aka Jickson a bývalý člen Blakkwood Records – Viktor Sheen.

Jejich společné studiové album čítá celkem 13. tracků a najdete na něm i několik ostatních členů Milion+. Na tracku s názvem Tak Přijď, který najdeme na 4. pozici v tracklistu se objevil i leader M+ – Yzomandias a právě k tomuto tracku se dnes Sheen a Jickson vracejí s novým vizuálem, za kterým nestojí nikdo jiný, než dvorní M+ videomaker Jan Strach.

Ve svých lyrics, se zde interpreti věnují zejména nezvaným hostům své backstage, což dokonale popisuje i jednoduchý vizuál, který věc Tak Přijď doplňuje. Dejte si celý track níže a pokud vás bude bavit, určitě nevynechejte ani zbytek desky Grál, kterou najdete například na Spotify, či Apple Music.