foto: instagram @smokepurpp

Smokepurpp a Lil Pump řádili na střeše londýnské budovy, dej si nový videoklip

O videoklip k tracku Nephew, za kterým stojí Lil Pump a Smokepurrp se postaral populární britský režisér Millicent Hailes.

7. srpen 2018 17:39:18

Ke konci minulého měsíce představili Smokepurrp a Lil Pump svůj další společný počin s názvem Nephew. Track si dle očekávání získal okamžitou oblibu mezi fanoušky i přes absenci vizuálního zpracování. Na to jsme však nemuseli dlouho čekat, jelikož nám jej notoricky známá dvojice přináší právě dnes.

Videoklip k povedenému htu Nephew, za kterým stojí Lil Pump a Smokepurpp byl natočen v Londýně a stojí za ním režisér Millicent Hailes. Jedná se o hojně využívaného britského režiséra hudebích klipů, kterého neváhali využít ani Lil Uzi Vert, Young Thung, Lil Yachty, Qavo a další zvučná jména. Millicent usadil oba interprety na střechu výškové budovy, díky čemuž zvládl na pozadí vměstnat velkou část výše zmíněné evropské metropole.

Nutno dodat, že stále čekáme na další informace o Pumpově chystané desce – Harvard Dropout, které bychom se už velice brzy mohli dočkat. Konkrétní datum vydání však nebylo dosud oznámeno.

zdroj: hotnewhiphop.com