foto: instagram @lilpump

Security zastavila Lil Pumpovu show na Lollapalooze. Crowd fanoušků byl prý příliš divoký

Lil Pump na letošní Lollapaloozu v Chicagu zřejmě nebude vzpomínat v tom nejlepším. Místní security totiž přerušila jeho show krátce po jejím začátku.

5. srpen 2018 17:47:12

Lollapalooza v Chicagu je jedním z nejzásadnějších hudebních festivalů ve Spojených státech amerických. Zahrát si některé ze stage tohoto festivalu je ctí pro každého interpreta, neméně pak pro mladého Lil Pumpa. Ten si však z letošní Lollapaloozy neodnáší jen skvělé zážitky. Festivalový security se rozhodla ukončit jeho koncert přímo veprostřed vystoupení, jelikož se jim publikum zdálo příliš divoké.

Ve videu zveřejněném na Twitteru můžete vidět, že si dav lidí Pumpův koncert skutečně užíval. Crowd byl sice dost divoký, ale nevypadá to jako něco mimořádného, naopak crowdy tuzemských umělců bývají daleko divočejší a zdraví nebezpečnější, pomineme-li počet zúčastněných lidí. Fanoušci na Lollapalloze si pouze užívali koncert, skákajíc a recitujíc každé Pumpovo slovo. To se však nezdálo festivalové security, která jeho show okamžitě stopla, zřejmě také z důvodu několika kolabujicích fanoušků, pro které byl fyzický nápor v kombinaci s vedry, které momentálně Chicago provázejí.

Lil Pump se později k celé situaci vrátil na svém Instagramu, kde vyjádřil nepochopení vůči pořadatelům, jelikož dle svých slov během show stopnul svůj set, právě, aby umožnil bezpečný odchod kolabujicím fanouškům a aby následně mohl bez problémů pokračovat. Přesto byla jeho show později přerušena a ukončena.


#lilpump speaks

Příspěvek sdílený DJ Akademiks (@akadmiks),

zdroj: hotnewhiphop.com