foto: instagram

Mac Millerovo album Swimming je konečně tady

Projekt navazujicí na Millerovo předchozí album The Devine Femine čitá 13 nových tracků.

4. srpen 2018 13:05:00

Mac Miller konečně vydává svou desku SWIMMING. Po týdnech promování tak rodák z Pittsburghu navazuje na svůj dva roky starý projekt The Divine Femine s novou deskou, na které najdete celkem třináct tracků, z nichž jste již měli možnost slyšet pilotní singly Whats The Use a Self Care. Z produkční stránky se na desce podíleli producenti Carter Lang, DJ Dahi, ID Labs, Nostxglic a další.

Miller se čím dál tím více vzdaluje klasickým rapovým počinům a snaží se do svých nových projektů vkládat nové hudební aspekty, které jeho tvorbu bezesporu posouvají dopředu. Určitě se mezi námi najdou i zastánci jeho prvotních projektů, kteří nemohou novým věcem přijít na chuť, i tak však musí uznat, že se Millerova tvorba stává stále kvalitnější.

Celý projekt můžete samozřejmě zakoupit na iTunes, či si jej poslechnout na své oblíbené streamovací platformě. Nezapomňte nám dát vědět, jak jste s projektem SWIMMING spokojeni.