Vladimir 518, Orion, Maniak, Hentai Corporation, B-Complex a další součástí nové série mejdanů v pražském Cross Clubu

Radikal nově otevírá stavidla i v pražském Cross Clubu. Jaké mejdany nás zde čekají?

3. srpen 2018 11:50:47

BiggBoss vstoupil do roku 2018 s novým pravidelným mejdanem – Radikal, jehož cílem je bourání žánrových hranic a barikád, které si mezi sebou zacyklená hudební scéna buduje. První Radikal se odehrál v sestavě Vladimir 518 & Sifon (WWW), Maniak, Karaoke Tundra ve vršovickém Café V lese 23. Března 2018.

Zatím co se přes léto Cafe v lese připravuje na klubovou sezónu, se Bigg Boss parta rozhodla spojit s pražským Cross Clubem, se kterým dali společně dohromady hned 6 termínů, kdy se uskuteční Radikal Cross.

V následujících měsících se tak můžete těšit na následující akce:

30.08.2018 – Orion, Maniak, Black Angelika
31.08.2018 – Hentai Corporation, Lazer Viking
21.09.2018 – Vladimir 518, B-Complex (Inside)
06.12.2018 – WWW s novou deskou! (Inside)

“Lepší chvíle pro převrat než padesát let po celosvětově kulturně revolučním roce 1968 se bude hledat jen těžko. Rozhodli jsme se proto zamést před vlastním prahem a vrátit se k tomu, co je nám nejpřirozenější. Tohle není pokus o přiblížení se nějakému novému publiku, je to puč proti současné rozdrobené, odosobněné a zacyklené hudební scéně, která si libuje v budování žánrových hranic a barikád. Je to otevřená náruč pro kohokoliv, kdo je stejně jako my unavený opatrným našlapováním a bezpohlavním přitakáváním tomu, co se zrovna nosí, ale už zítra po tom neštěkne ani pes. Radikal je pozvánka do klubu bez členství a rozlišovacích znaků, je to prostá šance být zase spolu. Bezpodmínečně.”BiggBoss

Níže v galerii si můžete prohlédnout první, již proběhlý Radikal Cross, kde na venkovní stage Cross Clubu vystoupili PSH a jako DJ support dorazil KARAOKE TUNDRA. Nejbližší Cross Radikal se uskuteční už 30/8, vidíme se?