Maniak vypouští vizuál ke skladbě Pickle Rick a také informace o křtech své debutové desky

Maniak aka Mani-AK-47 posílá do hry další vizuál ze svého již vydaného alba Husky.

26. červenec 2018 18:53:56

Maniakovo debutové album nesoucí název Husky je už je nějakou tu dobu venku, na YouTube však nenajdete kompletní album, jelikož se jej interpret rozhodl na této síti zveřejňovat pozvolna, spolu s videoklipy, či vizuály. Kompletní album však můžete poslouchat zdarma například na Spotify, ale také na ostatních oblíbených streamovacích službách.

Dnes se Mani-Ak-47 vrací s dalším vizuálem věnujicím se jeho debutové solodesce, který potěší zejména fanoušky populárního amerického animáku Rick a Morty. Ti z vás, kteří již mají celou desku v malíku jistě tuší, že jde o track Pickle Rick, jehož produkci zaštítil Season, který stojí i za produkcí několika dalších tracků z desky, včetně titulního tracku Husky.

Mimo vizuál však Maniak také potěšil své fanoušky informací o dvou chystaných křtech, které se uskuteční jak v Praze, tak v rapperově domácím Brně. Právě brněnský křest proběhne jako první, už 19. října v rámci rapperova mejdanu Ach Ano v klubu Fléda. Zatím co pražský křest proběhne o dva týdny později, tedy 3. listopadu v Rock Café na Národní.