Foto: YouTube

V novém videu Monkey Business uvidíš také Bennyho Crista, Ewu Farnou nebo Vaša Patejdla

Monkey Business přicházejí s videoklipem ke skladbě Kick the Stupid, která je zároveň prvním singlem z nového alba Bad Time for Gentlemen, jenž vyjde v říjnu.

23. červenec 2018 15:45:39

Legendární česká pop-funková kapela Monkey Business po delší dobře přichází s dalším vizuálním počinem k nové skladbě s názvem Kick the Stupid. Režisér Giulia De Blasia do videoklipu kromě hlavních protagonistů Monkey Business obsadil hned několik známých tváří českého i slovenského showbusinessu. Kromě Mankáčů tak v klipu zahlédnete: Michala Malátného z Chinaski, Michala Dvořáka z Lucie, Beny Crista, Ewu Farnou, Mardoša z Tata Bojs, Pavla Bady Zbořila z J.A.R., Pepu Bolana z Mandrage a Vaša Patejdla z kapely Elán.

Kick the Stupid je zároveň prvním singlem k desce Bad Time for Gentlemen, kterou Monkey Business chystají už na říjen tohoto roku. Jejich poslední deska Sex and Sport? Never! se mezi fanoušky těšila obrovské oblibě a vypadá to, že i ani u té nadcházejicí tomu nebude jinak. Pusťe si novou skladbu níže a dejte nám vědět, jak vás baví.