Album Grál je na spadnutí. Viktor Sheen a Jickson posílají videoklip s Robinem Zootem

Sheena, Jicksona a Robina Zoota pustili z voliéry. Dej si další novinky z chystaného alba Grál, za kterým stojí Jickson z M+ a Viktor Sheen.

22. červenec 2018 21:14:22

Viktor Sheen a Jimmy Dickson aka Jickson chystají společnou studiovou desku, která ponese název Grál po vzoru jejich vůbec prvního spoečný tracku. Deska vychází už 27. července, jak předeslali společně s přechozím singlem – Karusel, který se mezi fanoušky těší velké oblibě.

Dnes se tato dvojice rapperů vrací s dalším videoklipem včetně nového singlu – Voliéry, který bude taktéž součástí chystaného projektu. Spolu s nimi si tentokrát budete moci poslechnout i hostujicího Robina Zoota, jenž aktuálně maká na svojí desce společně s DJ Rusytm. Za vizuálním zpracováním této věci stojí stejně jako v předešlém příadě mladý režisér Jan Strach, jenž měl kromě režie pod palcem i kameru a střih.

Tento singl může posloužit jako další ochutnávka na projekt Grál, jehož release party proběhne už 28. července, tedy den po vyadní desky v obchodě Merch or Die na pražských Vinohradech. Více se dozvíte zde.