Gin a Drogy? Wiz Khalifa a Problem vám vše vysvětlí v novém videoklipu

Wiz Khalifa posílá šílený vizuál ke své nedávno vydané desce Rolling Papers 2, který se tentokrát týká věci Gin & Drugs.

19. červenec 2018 19:15:00

Ještě před tím, než Wiz Khalifa představil svou dlouho očekávanou desku Rolling Papers 2, takřka pravidelně vydával jeden velký track za druhým, tak aby své fans na album patřičně nalákal. Mohlo se jednat o věci Hunnid Bands, či Real Rich s Guwopem, které dorazili včetně povedených videoklipů, nebo také hit se Swae Leem, který nese název Hopeless Romantic.

Po vydání své další studiové desky Taylor Gang leader nezpomaluje na tempu a servíruje další videoklipy. V den vydání svého projektu fanoušky potěšil vizuálním zpracováním titulního tracku Rolling Papers 2, které na vás doslova dýchne svou filmovou atmosférou. Nyní necelý týden po releasu alba přichází rapper s dalším videoklipem, který se tentokrát věnuje nahrávce Gin & Drugs, jejíž produkce je založena na populárním samplu z funkového hitu More Bounce To The Ounce. Spolu s Khalifou se na věci Gin & Drugs objevuje také třiatřicetiletý rapper Problem, který je taktéž součástí nového videoklipu.

Pokud chcete vědět více o desce Rolling Papers 2 či si ji rovnou poslechnout, pokračujte sem.