Chance The Rapper odkládá vydání své desky. Jako omluvu posílá 4 nové tracky

Jako omluvu za odsunutí své další studiové desky Chance The Rapper dropnul čtyři zbrusu nové tracky, které si můžete poslechnout zdarma.

19. červenec 2018 18:07:34

Na samém začátku minulého týdne jsme vás informovali o skutečnosti, že se Chance The Rapper v nejbližších dnech chystá vydat další solo-album, které však nebude mít pranic společného se slíbeným projektem, na nemž pracuje v kolaboraci s populárním Kanye Westem. Více se dozvíte zde.

Chano však na dokončení svého vlastního projektu potřebuje ještě nějaký čas, což během předvčerejšího rána deklaroval na svém Twitteru. Své zklamané fanoušky však dnes uklidnil vydáním čtyř zbrusu nových tracků, které by dle jeho slov mělo posloužit jako prelude společného jointu s Kanye Westem, na němž se prý tento měsíc bude pracovat.

Na jednom z tracků najdeme featuring od dalšího rappera z Chicaga, kterého můžete znát pod stage jménem Supa Bwe, ten se objevil na tracku Wala Cam. Ostatní nahrávky, jmenovitě: I Might Need Security, 65th & Inglewood a Work Out jsou už bez dalších hostů. Všechny čtyři tracky můžete zakoupit skrze iTunes, či si je poslechnout zdarma pomocí SoundCloud streamu níže. A pokud by vám to ještě nebylo dost, tak se můžete těšit na Khaledův singl Chemistry, jehož součástí bude mimo Justina Biebera a Quava také Chance The Rapper.

Tracklist:

1. I Might Need Security
2. Work Out
3. Wala Cam (Feat. Supa Bwe)
4. 65th & Inglewood