Uvidíme letos na Hip Hop Kempu Chief Keefa nebo pouze jeho hologram?

Díky cestovním omezením a dalším pravním problémům spojeným se svou kariérou se Chief Keef nyní chystá vyrazit na světovou tour v podobě hologramu.

18. červenec 2018 23:47:21

Přes svůj obrovský vliv na celou generaci interpretů, se jen zřídkakdy stávalo, že by Chief Keef vyrazil na některé ze svých často již ohlášených turné. Tato skutečnost měla většinou co dočinění s četnými právními otázkami, které ho doprovázejí po celou kariéru. To mělo bohužel mnohdy dopad na jeho možnosti cestování, ať už po Spojených státech, či za jejich hranice. Dnes se však píše rok 2018, kdy nám technologie otevírají takové možnosti, o kterých se nám dříve ani nesnilo.

Sosa se nyní chystá vyrazit na svou světovou tour i přes to, že se ho cestovní omezení stále týkají. Jelikož však stále díky americkému justičnímu systému nemůže překročit hranice, tak se místo sebe na tour chystá vyslat svůj vlastní hologram. Ve spolupráci s americkou společnosti Hologram USA Inc. Kief nyní oznámil světové turné – Chief Keef And Icons of American Music. Show by měla trvat okolo 90 minut a její první zastávka se uskuteční v Londýně. Něco podobného jste mohli zaregistrovat již v minulosti, ve spojitosti s jmény jako Tupac, Biggie, Snoop Dogg nebo N.W.A.

Police and the mayor wanted to stop my hologram show in Chicago. Fuck Rahm Emanuel, I’m bringing it anyway. First up, London,” řekl Chief Keef pro Billboard.

Pokud se chystáte na letošní Hip Hop Kemp právě na Sosovu show, tak nezoufejte. K nám by měl rapper dorazit ještě ve své opravdové fyzické podobě. Zda to vyjde se však dozvíme až v srpnu na hradeckém letišti.

Bavila by vás show, kde by místo interpreta vystupoval pouze jeho hologram, nebo preferujete konzervativnější přístup a dorazili byste pouze za předpokladu jeho osobní účasti? Že si to nedovedete ani představit? Ve videu níže se můžete podívat, jak by taková show probíhala.