Drake se chystá dropnout další projekt společně s oznámením nového dealu

Drake by podle všeho měl mít v rukávu další album, či mixtape. S jeho vydáním však čeká na oznámení nového record dealu

11. červenec 2018 15:54:32

Drake má kráce po vydání své nejnovější desky – Scorpion, která má jak jinak, než rekordní čísla napříč všemi žebříčky. To už asi nikoho nepřekvapí, co je však zajímavější, je pravděpodobnost, že se jednalo o poslední projekt, který rapper dlužil vůči svému kontraktu s Young Money/Cash Money.

Drake se na tuto problematiku odkazuje v tracku Is There More, který najdete na A straně nedávno vydaného alba Scorpion. Mezi ostatními bary najdete část, kde rapuje: “Soon as this album drop I’m out of the deal," což napovídá tomu, že šlo skutečně o poslední projekt, ke kterému se zde upsal a nyní se nachází bez dealu k další dlouhopásce.

Díky svému statusu celosvětové megastar se 6 God však nachází ve skvělé pozici vůči vydavatelstvím, která se ho nyní budou snažit upsat – vyjednávání tak mohou trvat delší dobu. Podle důvěrného zdroje portálu Variety má však rapper v rukávu další projekt, který se chystá vypustit společně s oznámením nového kontraktu.

Celá věc nebyla potvrzena ze strany rappera, ani ze strany Young Money/Cash Money, nezbývá nám tedy nic jiného, než spoléhat na onen důvěryhodný zdroj. Drobné střípky informací, které se objevují každý den však dávají celé teorii větší váhu.

O předchozí desce s názvem Scorpion se více dozvíte zde.