Zdroj: 9to5MAc

Nová řada iPhonů bude podle všeho hrát pestrými barvami

Širokou škálu barev v minulosti nabízel především iPhone 5C, nyní se však Apple podle všeho rozhodl barevná provedení znovu obohatit, přičemž v případě oranžové barvy se jedná o naprostou novinku.

6. červenec 2018 10:57:38

Apple se dle již tradičních spekulací chystá v září uvést na trh novou řadu iPhonů, které budou dokonce ještě větší než ty stávající. Další zajímavostí ale je, že nové modely budou s velkou pravděpodobností také nabízet zcela nová barevná provedení. Analytik Ming-Chi Kuohe podle serveru 9to5Mac předpovídá, že iPhone s OLED displejem o uhlopříčce 6,5 palce bude k dostání v černé, bílé a také zlaté barvě, zatímco menší model s LED displejem o uhlopříčce 6,1 palce bude k dispozici v šedém, bílém, modrém, červeném a oranžovém provedení.

Červené varianty iPhonů s označením (PRODUCT)RED firma Apple zpravidla představí až několik měsíců po uvedení nového modelu na trh, nikdy se však nestalo, že by při prvním představení veřejnosti byly odhaleny rovnou čtyři barvy. Barvy jako bílá či modrá u Applu nejsou novinkou, ačkoli se vážou především k modelu 5C. Jednu naprostou novinku zde však přece jen najdeme, a to oranžovou barvu, kterou Apple využije poprvé. Kromě zmíněných dvou modelů se rovněž očekává nový iPhone X Plus s 6,5palcovým OLED displejem a podporou dvou SIM karet.

Zdroj: HypeBeast, The Verge