foto: @adamkowashere

Chystáte se na KVIFF 2018? Pak byste neměli minout klub Kaiser 53

PSH svým koncertem otevřeli oficiální KVIFF 2018 pop-up klub Kaiser 53 v Karlových Varech. Podívejte se na fotky z prvních dvou večerů

3. červenec 2018 17:07:27

První officiální multižánrový pop-up klub v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2018 otevřel své brány koncertem legendárních PSH a jejich hostů. Hned první, vyprodaný večer, potvrdil, že otevření podobného prostoru pro návštěvníky Karlovarského festivalu byla správná volba. Je pravděpodobné, že i dnešní (3/7) koncert J.A.R. a následné Dj sety naplní Kaiser 53 „k prasknutí“.

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény.

Na pouhých sedm nocí nabízí Klub Kaiser 53 žánrově bohaté večery s koncerty a DJ sety předních domácích interpertů v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, a to přímo v budově historických Lázní 1, oblíbené afterparty destinace návštěvníků KVIFF. Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí DJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné Lázně 1 zažít v jejich původní podobě před plánovanou rekonstrukcí.

Klub* Kaiser 53* je klubem, do kterého neplatí festivalové akreditace – je nutné zakoupit si na každý večer vstupenku, a tak nebude jen prostorem pro vyvolené, ale pro skutečně širokou masu návštěvníků.

KOMPLETNÍ A AKTUÁLNÍ INFORMACE NA FB PROFILU : https://www.facebook.com/Kaiser53MFFKV/
KAISER 53 NAJDETE I NA INSTAGRAMU: https://www.instagram.com/kaiser__53/

(VSTUPENKY ZAKOUPÍTE V HLAVNÍ POKLADNĚ HOTELU THERMAL)

Program Kaiser 53:

1/7 PSH, Maniak, MC Gey, Black Angelika / DJs – Double J.,Trafik, Orion
2/7 RADIKAL – The Atavists, Lazer Viking, FVTVRE, WWW / DJs – Vegy, Nerz
3/7 J.A.R. / DJs – Jorgos, Robot
4/7 soukormá akce, zavřeno pro veřejnost
5/7 zavřeno
6/7 Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo
7/7 Addict! – DJ Nobodylisten, Yzomandias, nrmn a další speciální hosté