Zdroj: Romain Gauvin

Čtyři kola, ale přesto motorka: To je nový koncept Bugatti 100M

Designér Romain Gauvin již pracoval pro celou řadu předních světových automobilek a nyní představil koncept čtyřkolového motocyklu Bugatti, který je jednoduše pastvou pro oči.

29. červen 2018 16:52:44

K tomu, abyste poznali značku této čtyřkolové motorky, ani nemusíte hledat její logo. Ladné linie a charakteristické barevné provedení značí nezaměnitelný rukopis slavné francouzské automobilky Bugatti. Autorem konceptu v tradičním modro-bílo-černém provedení s označením 100M je francouzský automobilový designér Romain Gauvin. Na rozdíl od současných motocyklů je řidič 100M usazen v jakémsi kokpitu, který spoluvytváří charakteristickou linii ve tvaru “C” na boční straně, kterou sdílí všechny modely Bugatti.


Zdroj: Romain Gauvin_

Pohodlí řidiče kromě uzavřené kabiny zajišťuje také holografický projektor, který přenáší obraz z kamery umístěné na vnější straně vozu. Na rozdíl od ostatních vozů značky Bugatti, které obsahují výhradně spalovací motory, je koncept 100 M hybridní. Jeho elektrický pohon je napájen baterií, která je umístěná přímo pod sedadlem řidiče a nabíjí se prostřednictvím portu na přední straně.

Co říkáte, vzali byste ji na projížďku?

Zdroj: designboom