Poslechni si Drakeovo album Scorpion. Hostuje na něm Michael Jackson

Drizzyho další studiové album konečně dorazilo. Na featuring listu najdeme jména jako Jay Z, Ty Dolla Sign, Static Major nebo třeba Michael Jackson

29. červen 2018 13:52:40

Nedočkaví OVO fanoušci po celém světě, se dnes konečně dočkali Drizzyho další studiové desky. Nový projekt navazujicí na předchozí počin More Life nese název Scorpion a čítá krásných 25 skladeb. Mezi hostujicími jmény figurují: Jay Z, Ty Dolla Sign, Static Major, a zesnulý King of Pop – Michael Jackson, kterého najdete na věci Don’t Matter To Me. Roli executive producera této desky dostal na starost Noah “40” Shebib a asistovali mu Boi-1da, Murda Beatz, Cardo, DJ Premier, Frank Dukes, Vinylz, Oogie Mane, BlaqNmilD a další!

Již dříve jste měli možnost slyšet věci God’s Plan, Nice For What a I’m Upset, které Drake předeslal jako ochutnávku svého chystaného projektu. Nyní si však můžete vychutnat kompletní projekt například skrze Spotify. Zdá se, že vydáním Scorpiona je u konce i nedávný beef mezi OVO leadrem a Pusha T, je však možné, že se ještě nějakého konfliktu dočkáme.