Wiz Khalifa a Swae Lee jsou beznadějní romantici. Další chutnávka z Rolling Papers 2 je tu

Vysoce očekávané album Rolling Papers 2 vychází už za pár týdnů, dejte si ochutnávku v podobě kolabo tracku se Swae Leem

22. červen 2018 11:33:41

Rolling Papers s pořadovým číslem 2 je velkým tématem už od roku 2015, kdy Wiz Khalifa avizoval pokračování svého úspěšného projektu. Nyní, po několika odkladech a komplikacích konečně známe termín releasu, který je naplánován na 13. července. Rapper před nedávnem prozradil několik jmen, kterých bychom se mohli na jeho chystané desce dočkat- jmenovitě to byli Snoop Dogg, Ty Dolla $ign a Chevy Woods. My však víme, že má v rukávu další nahrávky, na kterých figurují Gucci Mane, Bone Thugs-N-Harmony a Swae Lee.

No a právě společné věci se Swae Leem jsme se dnes dočkali. Skladba nese název Hopeless Romantic a bude součástí již zmíněného alba Rolling Papers 2. Nejde o žádný klubový banger jak bychom mohli předpokládat, Wiz a Swae naopak doručili skvělou poslechovou záležitost, posuďte sami.

Wiz Khalifa mimochodem už zanedlouho vystoupí na Aerodrome Festivalu, což bude vůbec poprvé, kdy se svou show navštíví Českou republiku.