foto: lukáš wagneter / Red Bull media house

BiggBoss Náplavka 2018: PSH, Maniak, Hentai Corporation a další, tentokrát na Střeleckém Ostrově

BiggBoss parta znovu chystá masivní takeover na pobřeží Vltavy. Již tradiční a oblíbená akce v srdci Prahy se po Rašínově nábřeží a Smíchovské straně řeky přesouvá na Střelecký ostrov, kde vás ve středu 27. června bude čekat pestrá multižánrová show.

18. červen 2018 14:34:59

Letošní ročník tedy nenabídne pouze rappery a DJs, tak jak tomu bylo dosud zvykem. Na stage se totiž pod vlajkou BiggBoss labelu nově objeví i projekty jako Hentai Corporation, Lazer Viking nebo The Atavists s čerstvě vydaným albem Lo-Fi Life.

Chybět ale nebude ani Sifon se svou kapelou WWW, Maniak, který právě vydal debutovou desku Husky a samozřejmě ani PSH ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike T, kteří budou večer již tradičně uzavírat.

Pozor, kapacita Střeleckého ostrova není zdaleka tak velká jako tomu bylo na Smíchovské Náplavce, kterou jsme i tak zvládli společně naplnit, doporučujeme tedy dorazit už v 15:30, kdy bude akce dle plánu zahájena. Mimo nabitý hudební program a pestrého občerstvení se můžete těšit také na novou edici BiggBoss merche, která bude poprvé k dostání právě ve středu 27. na Střelečáku. Vstup je samozřejmě zdarma.

LINE UP:

PSH
MANIAK
WWW
HENTAI CORPORATION
THE ATAVISTS
LAZER VIKING

Více aktuálních informací najdeš v události na FB – zde.