Zdroj: Twitter / @KimKardashian

Rick a Morty popřáli Kanyemu Westovi vše nejlepší k narozeninám způsobem, který je jim vlastní

Šílený vědec Rick Sanchez se vám tajně vloupe do ložnice, odkud vám ukradl pár vlasů, s pomocí kterých vás následně hodlá naklonovat. Existuje snad lepší narozeninový dárek?

10. červen 2018 15:25:22

Kanye West v pátek 8. června oslavil své 41. narozeniny, ke kterým dostal velmi speciální, ale zároveň trochu děsivý dárek. Jeho manželka Kim Kardashian West na svém Twitteru zveřejnila zvukovou nahrávku, na které Justin Roiland, tvůrce seriálu Rick a Morty, hlasy obou hlavních hrdinů přeje umělci všechno nejlepší. Nebyli by to však Rick a Morty, kdyby mu pouze zazpívali narozeninovou píseň a poslali dort.


Namísto toho šílený vědec a děda v jedné osobě společně se svým nervózním vnukem popisují, jak se vkrádají do Westovic ložnice, kde mu ukradli několik vlasů, s nimiž má Rick velké plány – chce slavného umělce totiž naklonovat. Svět jen tak tak stíhá držet krok s jedním Kanyem, a co teprve, když jich bude hned několik! Když bylo v květnu oznámeno, že oblíbený seriál bude pokračovat ještě minimálně dalšími 70 díly, neskrýval rapper na Twitteru své nadšení a přiznal, že je velkým fanouškem této povedené dvojky.


Zdroj: CNET