Maniak vydává desku Husky. Hostují Pil C, Orion, Vladmir 518 a Rest

MANI-AK-47 právě vydává své debutové soloalbum HUSKY. Čítá 17 nových skladeb, na kterých hostují Pil C, Orion, Vladimir 518 a Rest

8. červen 2018 14:22:22

Aktuálně nejprogresivnější člen labelu BiggBoss právě vydává své debutové sólové album HUSKY, na kterém najdete hned 17 skladeb. Dvě z nich jste již měli možnost slyšet, jednalo se o pilotní singl HUSKY s videoklipem z ruské Sibiře a po té videosingl DSPT, během jehož natáčení vznikl i cover zmíněného alba.

Maniak si na svou desku přizval pouze 4 hosty, z nichž asi největším překvapením je Rest z TyNikdy labelu, který má právě po vydání vlastního alba. Resta najdeme na tracku Luxus a Špína, kde kromě něj figuruje i Orion z PSH, bude to vůbec poprvé, kdy se tato dvě zásadní jména české scény potkají na jedné skladbě. Veliké očekávání také vzbudila věc Zakázané Uvolnění, kde Maniaka podpořil leader Comebackgangu – Pil C. Na desce HUSKY samozřejmě nechybí Vladimir 518, se kterým se Maniak potkává na tracku Slabá Síla s produkcí od Mike Trafika.

Album HUSKY vychází už v pondělí 11. června, přičemž jsou samozřejmě přichystané release party, jak se sluší a patří. Během pražské release party v Merch or Die dokonce proběhne živé vysílání Radia Spin přímo z prostoru MORD. Na místě také zahraje Maniakova dvorní DJ Black Angelika. Desku můžete objednávat na BiggBoss eshopu, nebo dorazit na některý z releasů:

11/6 – Queens Brno
12/6 – Merch or Die Praha
13/6 – Queens Ostrava