Sony údajně zvažuje návrat původního PlayStationu z roku 1993

Zahráli byste si pecky jako Metal Gear Solid, Final Fantasy 7, Crash Bandicoot, Resident Evil na klasickém PS1? Pravděpodobně brzy budete mít možnost

26. květen 2018 19:39:35

PlayStation 1 byl poprvé představen v Japonsku v roce 1993 a je nostalgií mnoha hráčů po celém světě. Pro mnoho mileniálů konzole znamenala vůbec první setkání s herním zážitkem v domácnosti. Nyní v kuloárech kolují informace o tom, že bychom se v budoucnu mohli dočkat znovuzrození klasického PS1. Zmínka o této variantě padla z úst Johna Kodery, který momentálně v Sony zastává pozici CEO a Prezidenta společnosti.

Zvěsti nejsou příliš překvapivé, konkurenční Nintendo nostalgických vzpomínek hráčů využívá již déle. Před nedávnem jste se tak mohli dočíst o znovu-uvolnění další série starších konzolí jako jsou NES a SNES. Pokud jsou tyto zvěsti pravdivé a společnost Sony opravdu uskuteční návrat této zásadní hérní konzle, tak by to znamenalo, že si v budoucnu budeme moci připomenout hry jako Metal Gear Solid, Final Fantasy 7, Crash Bandicoot, Resident Evil či další legendární PS1 tituly. Kdo z vás by takovou možnost uvítal?

zdroj: highsnobiety.com