foto: apple

Apple se chystá otevířít druhý campus v Severní Karolíně

Další megastavba společnosti Apple? Tentokrát se bojuje o místo v Raleigh-Durham-Chapel Hill v Severní Karolině

20. květen 2018 13:15:00

Apple se chystá postavit své druhé headquarters v Raleigh, NC. Podle zprávy místní zpravodajské stanice WRAL z 16. května se indície naznačují, že v současné době Apple čeká na místní zákonodárce, aby předali návrh zákona, který by společnosti Apple poskytl balíček daňových pobídek. V lednu oznámila společnost Apple, že plánuje postavit další Campus, mimo hlavní sídlo společnosti v Cupertino, CA.

V současné době není jasné, k čemu přesně bude nový areál využíván. Bylo však naznačeno, že by molh být využíván jako útočitě pro zákaznickou technickou podporu, ale je zde také možnost, že na místě naleznou své nové pracoviště i vyšší technické pozice. Pokud Apple odsouhlasí a zvolí lokaci pro svůj druhý Campus v Raleigh-Durham-Chapel Hill, tak se připojí k několika dalším společnostem s modrými čipy jako jsou IBM, Cisco, EMC, BASF, Merck, GlaxoSmithKline a Pfizer.

O dalším megalomanském projektu společnosti vás budeme jistě informovat, teď se ale můžete podívat, jak pokročila stavba již otevřeného APPLE Parku v Cupertinu.

zdroj: designboom.com