Chief Keef servíruje rovnou dvoudílný mixtape The GloFiles

The Glofiles Pt. 1 a The Glofiles Pt. 2, aneb 26 nových i starých tracků od Chief Keefa

12. květen 2018 08:05:17

Tady to je. Po několika dnech oznamování a promování, se Chief Keef konečně odhodlal k vydání nového projektu. Jedná se o tape The GloFiles Pt. 1, který se skládá z mnoha starých a nevydaných skladeb, které jsme v průběhu posledích let mohli slyšet v podobě leaknutých snippetů, či exklusivních shows. Na The GloFiles Pt. 1 čítá celkem 13 skladeb a navazuje na předchozí The Leek Vol. 5.

Zatím co za produkcí stojí DP Beats, Dolan Beats, Mike Will Made It, či rovnou samotný Sosa, tak na seznamu hostů najdeme jména jako Tadoe, Lil Reese či již zesnulý Fredo Santana. Celý tape si můžete streamovat níže zdarma – skrze Spotify stream.

Tím však Chief Keef nekonční a rovnou navzuje se stejnojmenným projektem, akorát s příponou Pt. 2. Pokud vám tedy nestačí výše zmíněná páska, tak si rovnou můžete dát její pokračování, na kterém najdete taktéž 13 nových i starých skladeb. Jedinými hosty na The GloFiles Pt. 2 jsou Tadoe a Terintino.

Celkem nás tak Sosa obohatil o šestadvacet skladeb, což se hodí zejména před jeho návštěvou České republiky, která by měla proběhnout v rámci Keefova vystoupení na Hip Hop Kempu. Oba dva zmíněné projekty můžete poslouchat zdarma na Spotify, či jiných oblíbených streaming službách. Nezapomeňte nám dát vědět, jak vás Sosův nový release potěšil.