WWW Neurobeat představují první singl z chystané desky

Po dlouhých pěti letech přichází uskupení WWW Neurobeat s novou deskou. Jako ochutnávku nám posílají první singl s názvem Pod nebem nebe

Hudební uskupení WWW Neurobeat po dlouhých pěti letech přichází s novou deskou, která se bude jmenovat: Neutopíš se dvakrát v téže řece. Zjímavou zprávou pro sběratele a nadšence je, že album vyjde též na vinylu.

První skladbou, kterou skupina veřejnosti představuje je Pod nebem nebe. Skladba předznamenává nový přístup Ondřeje Anděry a Lubomíra Typlta k současné
elektronické hudbě a zároveň k hudební tvorbě vlastní. Pro kapelu WWW Neurobeat je příznačný důraz na obsahovost textů a silnou rytmickou dynamiku skladeb. Na rozdíl od předchozích skladeb ze tří předcházejících alb skupiny, je skladba Pod nebem nebe v celkovém pojetí přímočařejší a přesto neztrácí nic ze své tajemnosti a nonkonformity, na kterou jsme u WWW Neurobeat zvyklí.

“Nerad opisuji to, co s WWW Neurobeat hudebně tvoříme, tedy v krátkosti k současnému dění v kapele. Trojice Ondřej Anděra, Lubomír Typlt, Milesa Zrnić Anděra jsou opět plně a osobně aktivní v přípravě nového alba a nového koncertního programu. Inspirací pro rytmické postupy části tvorby WWW Neurobeat je též polyrytmické cítění koncertního hosta kapely – bubeníka Pavla Fajta. V tomto smyslu se vedle jiného můžete těšit na některé hudební struktury, které nejsou v předchozí tvorbě WWW zcela obvyklé, například na liché beaty. V kapele vedle nového nadšení vládne i obvyklý brutální vzájemný kritický postoj, takže si dokážete představit, co nakonec hodláme pustit ze řetězu ven…” dopňuje k novému releasu Ondřej “Sifon” Anděra.

Aktuální dění kolem kapely můžeš sledovat i zde.

BiggBoss 2018