KAISER 53 Official KVIFF 2018 Nightclub by BIGG BOSS

První officiální multižánrový pop-up klub v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2018

4. květen 2018 09:07:04

Klub Kaiser 53 otevře své dveře po sedm nocí během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v budově historických Lázní 1, oblíbené afterparty destinace návštěvníků KVIFF.

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény. „Celý koncept i program jednotlivých večerů je sestaven tak, aby se návštěvníci po dni plném filmových zážitků mohli potkat v klubovém prostředí, poslechnout si kvalitní hudbu či zajít na netradičně pojatou party,“ říká Stefan Motika z produkce Bigg Boss, který celý projekt společně s Vladimirem připravuje. Zároveň dodává, že kromě zmíněných headlinerů jednotlivých večerů se o zábavu návštěvníků budou starat také osvědčení DJs jako jsou například Robot, Jorgos, Vegy, Orion, Trafik, Nerz či Double J.

Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí VJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné Lázně 1 zažít v jejich původní podobě před plánovanou rekonstrukcí.

Program Kaiser 53:

  • 1/7 PSH, Maniak, MC Gey, Black Angelika / DJs – Double J.,Trafik, Orion
  • 2/7 RADIKAL – The Atavists, Lazer Viking, FVTVRE, WWW / DJs – Vegy, Nerz
  • 3/7 J.A.R. / DJs – Jorgos, Robot
  • 4/7 Monkey Business – CarTec (Invites Only)
  • 5/7 Addict by NobodyListen
  • 6/7 Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo
  • 7/7

KOMPLETNÍ INFO NAJDEŠ NA FACEBOOKU A PŘEDPRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE.

PARTNEŘI klubu:
Phillip Morris ČR a.s.
Jägermeister
Rémy Cointreau
Red Bull
Queens.cz – Pop Up Store
CZECH FUND
Restaurace Tusculum Karlovy Vary