Kanye odhaluje cover alba, zatímco Smokepurpp remixuje Lift Yourself

Kanye West zaplavuje titulní strany po celém světě, toho využívá i mladý rapper Smokepurpp. Více se dozvíte v článku

29. duben 2018 13:33:37

Kanye West opět zahlcuje titulky po celém světě. Po dropnutí dvou tracků, které si můžete poslechnout na kanyewest.com, zveřejňuje skrze Twitter cover své desky. Ten si můžete prohlédnout níže.

Smokepurpp mezi tím stihl zremixovat věc Lift Yourself, kterou posílá na adresu J. Colea, jenž si postěžoval na mladé rapery v tracku 1985 (Intro to The Fall Off) ze své desky KOD, o které se mimochodem můžete dočíst například zde. Na věc 1985 reagoval nejprve Lil Pump, jehož osoby se věc dotkla asi nejvíce.

Pumpův kolega Smokepurpp nenechal svého bráchu ve štychu a posílá odpověď prostřednictvím již zmíněného remixu. Ten zveřejnil stejným způsobem jako Kanye, akorát na svém purpponline.com Poslechnout si ho ale můžete i přes SoundCloud stream.

Cover nové desky Kanyeho Westa je možná téma, které by si zasloužilo samotný článek, my vám však nabídneme vše najednou. Yeezy představil svůj nový cover takříkajíc po svém. Na svém Twitter účtu zveřejnil screenshot konverzace s osobou uloženou jako „Wes“, což by pravděpodobně mohl být Sheck Wes, raper z GOOD Music. V konverzaci Kanye posílá fotku plastického chirurga, při jehož operaci zemřela raperova matka Donda West.