Zdroj: PRNewsfoto/Conrad Maldives Rangali Island

Na Maledivách bude otevřen první podmořský hotel na světě

Pokud cestujete na Maledivy, budete již brzy moc strávit celou svou dovolenou pod hladinou oceánu.

18. duben 2018 17:10:05

Tato malá ostrovní zemička v Indickém oceánu svým návštěvníkům již nyní nabízí možnost v hlubinách moře povečeřet, a zanedlouho si tam budete moci dokonce také zarezervovat pokoj na noc. Tato rezidence, která nese název Muraka, což v jazyku místních obyvatel znamená “korál”, bude první svého druhu na světě a ubytuje až 9 lidí najednou. Podle firmy Conrad Hotels & Resorts, která rezidenci provozuje, se hosté mohou těšit na „důvěrný a pohlcující pohled na jedno z nejpůsobivějších mořských prostředí na světě“.

Celá stavba je rozdělena do dvou úrovní, přičemž jedna vyčnívá nad vodu a druhá je podvodní. V hloubce 5 metrů pod hladinou pak hosté najdou mimořádně prostornou ložnici, obývací prostor, koupelnu a spirálovité schodiště, které vede do druhého poschodí, kde se nachází další obytné místnosti. A výhledy z ložnice budou zajisté mimořádné, protože jak vidíte na obrázcích, její stěny budou z velké části průhledné. Hosté si tedy budou moci jak vychutnávat pohled na bohatý mořský život, tak užívat slunce nad hladinou.

Ceny za pobyt v této luxusní rezidenci ještě nebyly zveřejněny, ale lze nejspíš zcela bezpečně konstatovat, že běžný smrtelník bude muset přinejmenším vyhrát v loterii, aby si ho mohl dovolit. A než se tak stane, můžete se alespoň podívat na prezentační video:

Zdroj: Digital Trends.com