Další Ach Ano mejdan v Brně je tu!

Maniak, Protiva, NobodyListen, Black Angelika, Young Koukr a další už 21/4 na brněnské Flédě

27. březen 2018 16:59:21

Další ze série Ach Ano mejdanů je tu! V tomto díle Mani-Ak-47 předvede definitivně poslední show ke svým Ach Ano mixtapes v Brně. Exklusivně uslyšíš i věci, které se normálně na playlist nedostanou. Poprvé na Flédě uvidíš i show Protivy z Blakkwood Recrods, který s sebou veze svůj čerstvě vydaný mixtape. Jako host se představí i Calin a nebude chybět ani Brno YNGSTS showcase od sestavy: Kojo, Shxrty, Young Koukr, Indigo a Persil.

Mezi shows vás ve varu udrží zakladatel fenoménu Addict – DJ NobodyListen, Maniakova dvorní DJ Black Angelika a zkušený DJ Diskotek. Vidíme se 21/4 na Flédě!

“První jméno na Ach Ano je Mani-já-k-47. Ach Ano akce jsou mejdany od začátku do konce v mé režii, vždy tam můžeš vidět moji show. Ta ale tentokrát bude výjimečná tím, že zahraju tracky, který ode mě na koncertě neslyšíš a lidi se mě na ně často ptaj, playlist nejde vždy narvat vším ale tentokrát to uděláme. Dělám to z důvodu, že tahle show bude poslední k Ach Ano mixtapes v Brně, další koncert už bude k Husky albu a celý to bude vypadat jinak, tak tomu doražte zamávat totálním hypem co vždy na Ach Ano děláme,” uvedl Maniak.