BIGG MAGG hledá posily!

Chceš psát články nebo nám spravovat Facebook a Instagram? Nebo snad obojí? Neváhej a dej nám vědět!

13. březen 2018 16:19:58

Jak jste si již mohli všimnout, BIGG MAGG je začínající internetový magazín zabývající se něčím, co pracovně nazýváme contemporary urban chaos. A teď hledáme do našeho městského chaosu značné posily. Ty potřebujeme ve více oblastech, ale zejména hledáme všestranné redaktory, schopné utáhnout chod rozrůstajícího se kolektivu a v neposlední řadě social media manažera.

Redaktor

BIGG MAGG v současnosti potřebuje redaktory, kteří by psali kratší články ve formě novinek. To jsou ta malá okénka na našem webu, přinášející ti denně čerstvé informace ze světa hudby, filmů, jídla, bojových umění, technologií a vizuálního umění. A zejména v některých oblastech potřebujeme možná tvou pomoc. Týká se to zejména kategorií art, technologie a hudba jiná než rap. Nevyhýbáme se ani ostatním, ale dáváme tyto do popředí jako naši prioritu, v níž máme mezery.

Co ti víme dát? Zajímavé ohodnocení spolu s dalšími benefity, jako jsou slevy na merch, knihy, lístky na koncerty a samozřejmě kontakty. Co od tebe chceme? Českou gramatiku na úrovni, decentní stylistiku, vytříbený vkus, schopnost napsat článek do hodiny a zejména pracovitost a disciplínu, která je k dennímu psaní článků maximálně potřebná.

Pokud splňuješ tyto atributy, tak neváhej a napiš nám email na info@biggmagg.cz s předmětem REDAKTOR. Nezapomeň přiložit ukázkový článek, napiš nám pár vět o sobě a očekávej odpověď ve schránce již brzy!

Social media manažer

Tady už to začíná být trochu komplikovanější. Přeci jen se jedná o specifickou pracovní náplň s vždy se měnící expertízou. Pokud ti však boostování postů na Facebooku a Instagram není cizí, pokud jsi jeden z těch, co o novinkách na Facebooku vědí dřív než domácí média, a pokud víš co jsou Google Adwords, tak je naše pracovní pozice právě pro tebe.

Můžeme ti nabídnout zajímavé finanční ohodnocení při práci zabírající několik hodin denně. Nejedná se o žádný fulltime job, takže to zvládneš i při běžné makačce, avšak potřebujeme tě opravdu denně. Správa našeho Facebooku a zejména Instagramu by byla tvá denní práce, a pokud se poštěstí, tak bychom k tomu přidali i YouTube.

Pokud si tedy myslíš, že hledáme právě tebe, tak nás neváhej kontaktovat na info@biggmagg.cz, do mailu uveď předmět SOCIAL, napiš nám pár slov o sobě a jaké máš zkušenosti s internetovým marketingem!