Smíchovská Náplavka i letos ožije pod vlajkou BiggBoss

Stejně jako tomu bylo v několika předchozích letech, i tento rok ožije centrum Prahy díky bohatému a našlapanému kulturnímu programu, který zdarma a pro tisíce návštěvníků organizuje label BiggBoss.

18. červen 2017 19:58:36

Stejně jako tomu bylo v několika předchozích letech, i tento rok ožije centrum Prahy díky bohatému a našláplému kulturnímu programu, který zdarma a pro tisíce návštěvníků organizuje label BiggBoss.

Už počtvrté v řadě se tak můžete těšit na živá vystoupení velikánů z řad hiphopových umělců i další doprovodný program. Hudební složku tentokrát obstará téměř kompletní osazenstvo BiggBoss v čele se jmény jako Vladimir 518, Orion, Maniak, Sifon, James Cole nebo Mike Trafik.

Nedílnou součástí dne i večera bude kromě hudby a přátelských setkání také kvalitní jídlo a pití, kterého bude na místě rovněž dostatek. Čili ideální příležitost k oslavám konce školního roku a zároveň příchodu toho pravého léta, co říkáte? Doražte nasát neopakovatelnou atmosféru letní Prahy, tak jak ji ještě neznáte. Startujeme už 29. června v 16:00 a končíme přesně ve 22:00.

Více informací v události na Facebooku

#BiggBossNaplavka2017

flyer by Adam “Weck” Bláha
foto Lukáš Wagneter