Rolls-Royce Bespoke Sweptail > Jediný kus svého druhu

Pokud vlastníte automobil značky Rolls-Royce, tak si můžete být jisti, že vlastníte něco opravdu unikátního. Pokud si však chcete být jisti, že jste jediným majitelem na světě, který se takovým automobilem může pochlubit, tak si musíte nechat postavit vlastní. I společnost Rolls-Roye Limited takovou možnost nabízí a skutečně vám sestaví vůz tzv. na míru. Tak se stalo i v případě nového coupé s názvem Bespoke Sweptail, které bylo představeno na prestižní italské přehlídce Concorso d’Eleganza u jezera Como. Jeho cena je vyčíslena na 300 milionů korun. Postavit si svůj “Rolls” na míru tedy není záležitost pro každého..

31. květen 2017 19:41:23

Pokud vlastníte automobil značky Rolls-Royce, tak si můžete být jisti, že vlastníte něco opravdu unikátního. Pokud si však chcete být jisti, že jste jediným majitelem na světě, který se takovým automobilem může pochlubit, tak si musíte nechat postavit svůj vlastní.

I společnost Rolls-Royce Limited takovou možnost nabízí a skutečně vám sestaví vůz tzv. na míru. Tak se stalo i v případě nového coupé s názvem Bespoke Sweptail, které bylo představeno na prestižní italské přehlídce Concorso d’Eleganza u jezera Como. Jeho cena je vyčíslena na 300 milionů korun. Postavit si svůj “Rolls” na míru tedy není záležitost pro každého..