Karen Jerzyk > Color Series

Úchvatné snímky pocházející od britské fotografky Karen Jerzyk vám doslova odvypráví vlastní příběh. Karen se své fotografie snaží aranžovat tak, abyste si z jedné fotografie odnesli zážitek, jako po zhlédnutí celovečerního filmu. Fotografie, které najdete níže na první pohled vypadají, jako kdyby byly zachyceny na naprosto odlišných místech. Zdání však klame. Všechny snímky totiž pochází z jedné místnosti, na které Karen celé léto pracovala. Po každém pečlivě promyšleném snímku nastalo malování a reorganizace prostoru, aby zde mohl vzniknout snímek další.

5. listopad 2016 13:22:30

Úchvatné snímky pocházející od britské fotografky Karen Jerzyk vám doslova odvypráví vlastní příběh. Karen se své fotografie snaží aranžovat tak, abyste si z jedné fotografie odnesli zážitek, jako po zhlédnutí celovečerního filmu.

Fotografie, které najdete níže na první pohled vypadají, jako kdyby byly zachyceny na naprosto odlišných místech. Zdání však klame. Všechny snímky totiž pochází z jedné místnosti, na které Karen celé léto pracovala. Po každém pečlivě promyšleném snímku nastalo malování a reorganizace prostoru, aby zde mohl vzniknout snímek další.