Titanfall 2 > První trailer venku!

Kalifornské vývojářské studio Respawn Entertainment vydalo před dvěma lety svou první hru – Titanfall. Ta vyšla exkluzivně pro Xbox konzole a kdo mě tu čest, ví že co se multiplayeru týče, bylo rozhodně o zábavu postaráno. Proto není divu, že se konečně na světlo světa derou informace o plánovaném pokračování. To by mělo napravit veškeré nedostatky svého předchůdce, jako např. chybějící …

14. červen 2016 23:38:47

Kalifornské vývojářské studio Respawn Entertainment vydalo před dvěma lety svou první hru – Titanfall. Ta vyšla exkluzivně pro Xbox konzole a kdo mě tu čest, ví že co se multiplayeru týče, bylo rozhodně o zábavu postaráno. Proto není divu, že se konečně na světlo světa derou informace o plánovaném pokračování. To by mělo napravit veškeré nedostatky svého předchůdce, jako např. chybějící story mód.

Jen pár hodin nazpátek byl vypuštěn ven vůbec první trailer ze hry, kde můžeme konečně vidět gameplay. Sledujte sami, nač se těšit, v Respawn Entertainment se tentokrát rozhodli dopřát hru širšímu publiku a tak Titanfall 2 vyjde 28.10.2016 na PC, Xbox One a PS4.

13