Young Scooter > Street Lottery 3

Už minulej tejden vyšel jeden z releasů, který je třeba neopomíjet. Atlantskej Young Scooter vydal již třetí pokračování svojí série Street Lottery a navázal tak na předchozí dva díly, který vždy vyšly na Novej rok. Jednička 2013 a dvojka 2014. Víc než dva roky se tedy čekalo na třetí pokračování a mezitím vyšly projekty jako 80’s Baby, Jug Season nebo Juggathon se Zaytovenem

4. květen 2016 21:08:15

Už minulej tejden vyšel jeden z releasů, který je třeba neopomíjet. Atlantskej Young Scooter vydal již třetí pokračování svojí série Street Lottery a navázal tak na předchozí dva díly, který vždy vyšly na Novej rok.

Jednička 2013 a dvojka 2014. Víc než dva roky se tedy čekalo na třetí pokračování a mezitím vyšly projekty jako 80’s Baby, Jug Season nebo Juggathon se Zaytovenem.

Street Lottery 3 vychází pod hlavičkou vlastního labelu Black Migo Gang a najdete na něm celkem 16 věcí včetně bonusů. Z hostů čekejte jména jako Future, Boosie Badazz, Akon, Young Thug, Jose Guapo, Kodak Black nebo Young Dolph. Stream či download hledejte níže pod textem.

13