Rich The Kid > Trap Talk mixtape venku

V atlantskym labelu QC aka Quality Control to v poslední době pořádně vře a fanoušci tak dostávaj solidní zásobu novinek. Poslední zmínku o QC jsme tu měli ve spojitosti se zveřejněným tracklistem na Hypno808 kompilaci BMKG 2, kde se právě z QC objevuje na společnym tracku s Vae Cortezem atlantskej YRN Lingo aka Migo Lingo. Dnes tu máme zbrusu novej mixtape Trap Talk, kterej přináší Rich the Kid

19. duben 2016 23:42:57

V atlantskym labelu QC aka Quality Control to v poslední době pořádně vře a fanoušci tak dostávaj solidní zásobu novinek. Poslední zmínku o QC jsme tu měli ve spojitosti se zveřejněným tracklistem na Hypno808 kompilaci BMKG 2, kde se právě z QC objevuje na společnym tracku s Vae Cortezem atlantskej YRN Lingo aka Migo Lingo.

Dnes tu máme zbrusu novej mixtape Trap Talk, kterej přináší Rich the Kid. Ten před několika dny vydal tejp s názvem Rich Forever, kterym připomíná založení vlastního stejnojmennýho QC sublabelu.

Na novince Trap Talk najdete celkem 13 fresh stop s hosty jako např. Ty Dolla $ign, 21 Savage, Kodak Black, Famous Dex nebo label kolegové Migos.

O produkce se postarali jména jako OG Parker, Ty Dolla $ign, Lab Cook, Zaytoven, Harry Fraud, Chris Fresh 808 Mafia a další. Níže najdete stream nebo download celýho projektu.

Check it.

13