Maxo Kream > Big Worm

Houstonskej rapper Maxo Kream o sobě opět dává vědět. Tentokrát díky nejnovějšímu singlu s názvem Big Worm, kterej narapoval do 11 let starýho instrumentálu od grime godfathera Wileyho (Morgue). Název Big Worm odkazuje na jeden z legendárních černoškejch filmů (Friday, 1996), respektive na jednu z …

28. březen 2016 00:39:48

Houstonskej rapper Maxo Kream o sobě opět dává vědět. Tentokrát díky nejnovějšímu singlu s názvem Big Worm, kterej narapoval do 11 let starýho instrumentálu od grime godfathera Wileyho (Morgue).

Název Big Worm odkazuje na jeden z legendárních černoškejch filmů (Friday, 1996), respektive na jednu z postav ve filmu. Sám Maxo vznik novýho singlu okomentoval následovně.

“I was at the crib watching Friday, and me and my niggas started talking about Big Worm being the plug, so I put the beat on and we started freestyling. Friday’s one of my favorite movies. It came out in ’96 when I was 6 years old and we had it on bootleg. At first it was a comedy, I was just watching like it’s a weed movie, but as you get older and start peeping it you realize it’s more than just comedy shit.”

Check it.

13