Sapyens Crew vyráží na tour > Kontroluj všechny zastávky!

O novém 4-členném týmu kolem Bigg Boss sublabelu s názvem Sapyens jsme už informovali. Zmínka padla i o plánované tour, která bude probíhat v období březen až červen. Před týdnem proběhla warm-up párty v podobě online streamu skrze Beats.pm a právě teď nadešel čas ohlásit všech 15 zastávek po českých a slovenských klubech, kam se Alyaz, Freezer, WZ a SBSTRD podívají. Na jednotlivých zastávkách můžete navíc slyšet hrát i speciální hosty a support djs.

9. březen 2016 21:30:00

O novém čtyřčlenném týmu kolem Bigg Boss sublabelu s názvem Sapyens jsme už informovali zde. Zmínka pak padla i o plánované tour, která bude probíhat v období březen až červen.

Před týdnem proběhla warm-up párty v podobě online streamu skrze Beats.pm a právě teď nadešel čas ohlásit všech 15 zastávek po českých a slovenských klubech, kam se Alyaz, Freezer, WZ a SBSTRD podívají. Na jednotlivých zastávkách můžete navíc slyšet hrát i speciální hosty a support DJs.

A kde všude se tedy Sapyens crew objeví? Hned první zastávka je zítra v bratislavském klubu Nu Spirit. Níže sleduj flyer od Vojty Holíka a teaser, který sestříhal Chef3000.


foto: Kamil Zachar