The Internet > Special Affair/Curse video

Partičku The Internet, která děla něco mezi experimentálním trip hopem a elektronickým funky RnB, jsme u nás na webu zmiňovali například při příležitost vydání jejich aktuální desky s názvem Ego Death.

8. březen 2016 16:20:50

Californský projekt The Internet, jehož žánrové zařazení by se dalo charakterizovat jako něco mezi experimentálním trip hopem a elektronickým funky RnB, jsme u nás na webu zmiňovali například při příležitosti vydání jejich aktuální desky s názvem Ego Death, která byla mimochodem nominována na cenu Grammy.

Vyšla loni v červnu například za doprovodu videoklipu Girl, jenž dokonale vystihuje atmosféru jejich tvorby. Nyní však tenhle projekt v čele s dvojicí Syd Bennett a Matt “Martians” Martin, patřící do úzkého okruhu partičky OFWGKTA přidává do své videografie další referenci. Přesněji se tedy jedná o double video Special Affair/Curse, v jehož závěru se objeví i šéf zmíněných Odd Future – Tyler, the Creator.