Na premiéře videoklipu Ať se to neposere tě mimo jiné čeká i stánek s kompletní nabídkou BiggBoss Gearu!

Už tenhle čtvrtek nás čeká velkolepá premiéra videoklipu Ať se to neposere, na jehož vzniku se kromě hlavních aktéru Vladimira 518, CTRL Priss a Mike Trafika, podílel zásadní také filmový a zvukový štáb District Production v čele s Matoušem Hegerem.

7. březen 2016 18:13:46

Už tenhle čtvrtek nás čeká velkolepá premiéra videoklipu Ať se to neposere, na jehož vzniku se kromě hlavních aktéru Vladimira 518, CTRL Priss a Mike Trafika, podílel zásadní měrou také filmový a zvukový štáb District Productions v čele s Matoušem Hegerem.

Výsledek jejich práce na tomto technologicky i časově náročném videoklipu, budete moci posoudit tento čtvrtek 10. března v pražském kině Bio Oko, kde pro vás bude také přichystán menší hustle sraz za účasti většiny lidí z labelu. K mání budou tedy všechny dostupné kousky BiggBoss Gearu, které jsou mimochodem nyní díky výprodeji před přicházející sezónou i cenově dostupnější!

Doražte si tak kromě premiéry videoklipu i pro podpis, fotku či nějaký ten kousek na sebe. Budeme se na vás těšit od 20:00 do 22:00!

Nezapomeňte se také zúčastnit naší exklusivní soutěže, která právě probíhá!
Info ZDE

FB Event