Nèro Scartch > Across The Ocean video

Nèro Scartch z kapely Mydy Rabycad momentálně vydal svou sólovou desku Piece Of My Life, kterou zítra křtí v pražském Paláci Akropolis za účasti několika dalších hostů. V Barrandov Sound Studiu mu s ní pomáhal zkušený Risto Sokolovski, jenž celý projekt kromě spoluprodukování také míchal, a nakonec kývl i na nabídku zrealizovat vizuální ztvárnění singlu Across The Ocean.

22. únor 2016 16:50:59

Nèro Scartch z kapely Mydy Rabycad momentálně vydal svou sólovou desku Piece Of My Life, kterou zítra křtí v pražském Paláci Akropolis za účasti několika dalších hostů. V Barrandov Sound Studiu mu s ní mimo jiné pomáhal zkušený Risto Sokolovski, jenž celý projekt kromě spoluprodukování také míchal, a nakonec kývl i na nabídku zrealizovat vizuální ztvárnění singlu Across The Ocean.

Na výsledek se můžete podívat sami právě teď, my pouze dodáme, že za kamerou stál Ristův tradiční spolupracovník Jan J. Filip a mezi hosty na zítřejším křtu se kromě již zmiňovaných objeví například Yarda Helešic či předkapela I Love You Honey Bunny.

FB Event