Wiz Khalifa vydal očekávanou desku KHALIFA

Současný trend promování nových alb přeje strategii, v níž nový release vyjde pár dnů nebo týdnů po prvním oznámení. V loňském i předloňském roce jsme se mohli dočkat hned několika takových případů, z nichž nyní můžeme zmínit i Wiz Khalifu, který z nenadání vydal studiové album s názvem Khalifa.

7. únor 2016 17:08:17

Současný trend promování nových alb přeje strategii, v níž nový release vyjde pár dnů nebo týdnů po prvním oznámení. V loňském i předloňském roce jsme se mohli dočkat hned několika takových případů, k nimž nyní můžeme přidat i Wiz Khalifu, který z nenadání vydal studiové album s názvem Khalifa.

Několik singlů už sice delší dobu koluje internetem, ovšem na placce je můžete najít v pozměněných verzích. Kromě nejnovějšího hitu Bake Sale s hostujícím Travisem Scottem se na albu objevily i záležitosti jako Lit nebo Most Of Us. V celkem 13 stopách pak můžeme narazit i na další jména jako Juicy J, Ty Dolla $ign nebo Chevy Woods.

Wiz Khalifa vydal velmi silné album, bude mu tedy rozhodně velmi těžké konkurovat, a rozhodně se také dá předpokládat, že se umístí na vysokých pozicích v nejrůznějších žebříčcích a anketách.

iTunes