BiggBoss sub-label Sapyens se rozrůstá > Jaká jména tvoří Alyazův nový team?

Kdo nezaregistroval vznik nového alternativního sub-labelu pod značkou Bigg Boss, tak by si měl doplnit informace. Sapyens Records, jehož hlavou je Dj Alyaz, bude do hry přínášet svěží vítr ze světa bass music, grime, uk garage a juke a právě dnes přinášíme info o rozrůstání tohoto projektu o několik dalších členů!

31. leden 2016 21:53:05

Kdo nezaregistroval vznik nového alternativního sub-labelu pod značkou BiggBoss, tak by si měl doplnit informace. Sapyens Records, jehož hlavou je DJ Alyaz, bude do hry přínášet svěží vítr ze světa bass music, grime, uk garage a juke. Alyaz ovšem v labelu nezůstává sám, a tak vám nyní představujeme Sapyens Crew!

Pod značkou Sapyens vyšla 7. ledna první kompilace, o které jsme informovali zde. Tento release je možné zakoupit prostřednictvím iTunes, Bandcamp nebo si rovnou na našem e-shopu předobjednat vinyl, který bude vylisovaný během jara a bude obsahovat bonusový materiál.

Tím to ale rozhodně nekončí! Alyaz dal dohromady tým 4 zkušených djs/producers, jmenovitě holubí člen Freezer, který stojí za mnoha hity pro tuzemské mcs, WZ z Havířova, který je podepsaný např. pod trackem Smack & Sergei B. – Motivační píseň, SBSTRD a samotný DJ Alyaz. V tomto složení se plánuje jarní tour po českých a slovenských klubech. Více info soon.

Foto: Kamil Zachar

Celý projekt podporuje eXcelent.