Refew > Intrikář video z Ofiko mixtapu

Jméno Refew se na našem webu objevilo naposledy ve spojitosti se singlem Poviem ano, ve kterém svou sloku zajel po boku mladé zpěvačky Mons Berry. Jak jsme vás informovali v našem nedávném článku o BiggBoss plánech na rok 2016, pražskej Blackcok v současnosti maká na mixtapu s názvem Ofiko, kde se objeví i dnešní novinka. V té se podíváme na zoubek autorovu vztahu k intrikářství, jenž se objevuje všude kolem nás.

19. leden 2016 20:16:35

Jméno Refew se na našem webu objevilo naposledy ve spojitosti se singlem Poviem ano, ve kterém svou sloku zajel po boku mladé zpěvačky Mons Berry. Jak jsme vás informovali v našem nedávném článku o BiggBoss plánech na rok 2016, pražskej Blackcock v současnosti maká na mixtapu s názvem Ofiko, kde se objeví i dnešní novinka. V té se podíváme na zoubek autorovu vztahu k intrikářství, jenž se objevuje všude kolem nás.

Beat k téhle záležitosti, která byla nahraná už téměř před rokem, avšak do dnešního dne uschována v pomyslném šuplíku produkoval slovenský Choppin, a obrázek o jejím finálním provedení i s videoklipem si můžete udělat právě teď sami, check-it!