Juicy J > O's To Oscars Mixtape

Memphiská rapová legenda Juicy J ohlásil z ničeho nic minulej víkend vydání novýho mixtejpu s názvem O’s to Oscars. Od ohlášení uběhlo v podstatě jen pár hodin, než tejp spatřil světlo světa. Čtrnáct novejch stop tak čeká na všechny fanoušky poctivýho jižanskýho rapu. Z hostů se objevujou jména jako Project Pat, Ty Dolla $ign, Wiz Khalifa, DC Young Fly, produkčně se podíleli např…

16. prosinec 2015 01:56:11

Memphiská rapová legenda Juicy J ohlásil z ničeho nic minulej víkend vydání novýho mixtejpu s názvem O’s to Oscars. Od ohlášení uběhlo v podstatě jen pár hodin, než tejp spatřil světlo světa.

Čtrnáct novejch stop tak čeká na všechny fanoušky poctivýho jižanskýho rapu. Z hostů se objevujou jména jako Project Pat, Ty Dolla $ign, Wiz Khalifa, DC Young Fly, produkčně se podíleli např. TM88, Southside, Wondagurl, Zaytoven, Lex Luger, Sonny Digital, Lil Awree, Crazy Mike a další.

Aby toho nebylo málo, Juicy J posílá ven rovnou video na úvodní věc z mixtejpu a zároveň leaknul info o chystanym projektu Rubberband Bussiness 3 s Lexem Lugerem.

Check it.

13