Smack & Mike Trafik chystají společný videoklip > Fotky z natáčení

O tom, že Smack chystá za necelý měsíc vydání svého třetího sólo alba jsme vás informovali už několikrát. Deska s názvem SICK se dostane do oběhu už 17. prosince a s ní i společný banger s Mike Trafikem, ke kterému právě vznika velkolepý videoklip.

22. listopad 2015 17:49:49

O tom, že Smack chystá za necelý měsíc vydání svého třetího sólo alba jsme vás informovali už několikrát. Deska s názvem SICK se dostane do oběhu 17. prosince a s ní i společný banger Immortal s Mike Trafikem, ke kterému právě vzniká velkolepý videoklip.

Ten si vzala do rukou nejprogresivnější slovenská parta Mystika Produkt, která k realizaci zvolila nezvykle temná filmová prostředí. Samotné natáčení pak trvalo celkem 3 dny a další kolabo této dvojice si tak vysloužilo opět videoklip s velice velkorysým budgetem. Ostatní informace jsou přísně střeženy a opředeny tajemným hávem, jelikož vás čeká opravdu zajímavá, a na naše poměry ojedinělá podívaná.

Co víc, premiéry se dočkáme už za 10 dní, tedy 2/12 v pražském Groove Baru. O den později pak bude videoklip klasicky online na BiggBoss YouTube kanálu. Další informace jako trailer a chystaný speciální merchandise k tomuto songu ve spolupráci s internetovým obchodem Zoot.cz, vám přineseme co nevidět.

Níže už několik exklusivních fotek z natáčení, stay tuned!

LIVE Premiéra FB Event