Chiraq Video Bangers

Další díl naší občasný videorubriky Chiraq Video Bangers je tady a spolu s ním samozřejmě několik chicagskejch videoklipů z posledních dní. Opomeneme-li video novinky, který vypustil King Louie, a který jsme vám samostatně nabídli tady, stále zbejvá spousta zajímavýho materiálu k shlédnutí …

20. listopad 2015 15:47:33

Další díl naší občasný videorubriky Chiraq Video Bangers je tady a spolu s ním samozřejmě několik chicagskejch videoklipů z posledních dní.

Opomeneme-li video novinky, který vypustil King Louie, a který jsme vám samostatně nabídli tady, stále zbejvá spousta zajímavýho materiálu k shlédnutí.

Cap 1 vypustil klip k tracku 2Pac ze svýho nedávno vydanýho mixtejpu Trupac. O produkci se postaral Zaytoven a celej tejp najdete zde.

Vrchní producentskej tlustec Young Chop zase před pár dny vypustil svůj tejp Finally Rich Too a z něj posílá video na stejnojmenou věc.

G Herbo aka Lil Herb vydává v těchto dnech svoje debut album a venku je video na track s názvem Some Otha Shit.

Retro feelin nám přináší Chric Crack s videem na Trust issues 2 a Chopsquad member YB jde tak trochu v Lil Durkovejch stopách ve svym nejnovějším videu na věc s názvem What It Look Like.

Pozadu nezůstávaj ani GBE / Savage Squad ballers a začátkem měsíce jste tak mohli zaznamenat klip na Better Leave It od SD nebo Gang by Lil Reese.

Check it.

13