BiggBoss Family už zítra v Plzni!

RAPMASTERS Tour 2015 se blíží do svého finále a kompletní BiggBoss label má tak před sebou poslední 3 zastávky. Kdo se byl podívat v Praze, Hradci Králové či v Ostravě, určitě ví jak to na těchto mejdanech probíhá. Ultimátní live shows, projekce, doprovodný program a v neposlední řadě také skvělé drinky a ty nejhezčí holky! Už zítra se velká výprava chystá do plzeňské Papírny, kde se v odpoledních hodinách odehraje přednáška / workshop, zaměřený na techniku psaní textů. Prezentaci pak nebude mít na starosti nikdo jiný, než legendární dvojice Orion & James Cole. Doražte na workshop už od 18:30, večerní program pak startujeme ve 20:00!

15. říjen 2015 14:23:28

RAPMASTERS Tour 2015 se blíží do svého finále a kompletní BiggBoss label má tak před sebou poslední 3 zastávky. Kdo se byl podívat v Praze, Hradci Králové či v Ostravě, určitě ví jak to na těchto mejdanech probíhá. Ultimátní live shows, projekce, doprovodný program a v neposlední řadě také skvělé drinky a ty nejhezčí holky!

Už zítra se velká výprava chystá do plzeňské Papírny, kde se v odpoledních hodinách odehraje přednáška / workshop, zaměřený na techniku psaní textů. Prezentaci pak nebude mít na starosti nikdo jiný, než legendární dvojice Orion & James Cole. Doražte na workshop už od 18:30, večerní program pak startujeme ve 20:00!

Níže už line-up a vybrané fotky z posledních dvou zastávek od Lukáše Wagnetera, check-it!

FB Event
Předprodej

Line-up: