Co nabízí soundtrack k nejnovějšímu dílu Need for Speed?

Máte rádi rychlá auta a skvělou hudbu? Kdo ne, že? Kultovní hra Need for Speed nabídne už 3. listopadu (5. listopadu pro Evropu) své 21. pokračování, které je prezentováno také jako jakýsi restart celé série. Ke každé správné hře patří také její soundtrack, o nějž nebyla ochuzena ani zmíněná verze Need for Speed pro letošní rok. A kdo všechno že se na něm objevil? Čekejte jména jako Pusha T, iSHi, Major Lazer, 2 Chainz, Travis $cott, The Prodigy nebo Riff Raff. Kompletní znění soundtracku můžete už teď zkontrolovat pomocí streamu na Spotify. Check-it!

14. říjen 2015 20:24:52

Máte rádi rychlá auta a skvělou hudbu? Kdo ne, že? Kultovní hra Need for Speed nabídne už 3. listopadu (5. listopadu pro Evropu) své 21. pokračování, které je prezentováno také jako jakýsi restart celé série.

Ke každé správné hře patří také její soundtrack, o nějž nebyla ochuzena ani zmíněná verze Need for Speed pro letošní rok. A kdo všechno že se na něm objevil? Čekejte jména jako Pusha T, iSHi, Major Lazer, 2 Chainz, Travis $cott, The Prodigy nebo Riff Raff. Kompletní znění soundtracku můžete už teď zkontrolovat pomocí streamu na Spotify. Check-it!